FiveGirls

Kolik stojí poštovný?

Dobrý den,já budu do Ameriky a do Německa posílat dopis a chtěla bych se vás zeptat kolik stojí pooštovný do Německa a kolik stojí poštovný do Ameriky.
Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
haluzka

Záleží, jestli se jedná o klasický dopis, příp. nějakou větší zásilku a posíláte-li jej obyčejně nebo doporučeně.

Obyčejný dopis do 20 g stojí 17 Kč, do 50 g 21 Kč. Bližší ceník na webu České pošty:

http://www.cpos­t.cz/cz/sluzby/psa­ni/zahranici/o­bycejna-zasilka-do-zahranici-id232/

Zdroj: www.cpost.cz/