nighe

Kolik stoji postovne na ebai?

Chci si objednat nejake hrnky na ebai.Za jak dlouho mi asi prijdou a kollik asi bude stat postovne?

Nejlepší odpověď
anonym

eBay není e-shop, jen sdružuje různé prodejce (něco, jako naše Aukro).
A každý z těchto prodejců má (může mít) odlišné podmínky pro zasílání i cenu poštovného.
Takže si to zjisti u toho konkrétního nákupu.

Další odpovědi
Milan8911

Přesně tak, záleží přes jakého dopravce to bude prodávající posílat. Poté je možno sledování zásilek snad všech přepravců (Jak českých, tak zahraničních) na www.sledovani-zasilek.com