bolak

Kolik stojí poijštění domácnosti proti vykradení bytu?

Nejlepší odpověď
dudu

Smyslem otázek kladených na zdejších stránkách je pobavit a poučit. Tvoje otázka je však v zadané podobě téměř stupidní. Bez znalosti o vybavenosti bytu a cenových podmínek konkretní pojišťovny nemá řešení ani smysl.

Další odpovědi
Agneta

Já jen přeložím odpověď Duduho do moderní doby: Ať už budeš platit cokoliv, nedoufej, že ti v pojistném případě zaplatí – na to tu v dnešní době nejsou :DDD

bolak

dudu: já to nechci vědět přesně na korunu, spíš mě zajímá na normální průměrnej byt, průměrně vybaven, orientační cena, tedy jestli jsou to řádově stovky, nebo tisíce, nebo… (ptám se na platbu za 1 rok)

dudu

Takže, po poslední aktualizaci ročně platíme 1580 korun a je v tom i pojištění na způsobené škody /pojištění na blbost/.