kurec

Kolik stojí odeslání balíčku do číny skrze nejlevnějšího dopravce v ČR?

Odpovědi
cochee

To máme hledat za tebe? Pěkná vych**anost teda.

cochee

Ne, je to otázka zbytečná, protože je na ni jediná objektivně správná odpověď a ta se dá dohledat dostupnými zdroji na internetu. Není zde potřeba „názorů“ více odpovídajících uživatelů.

df

Proč by to byla vychcanost? Podle mě to je velmi vhodná otazka pro tuto stránku. Je to lepší otazka, než 90 % všech zde položených otázek.