matt

Kolik stojí Nokia Lumia 900 v USA?

Vím, že s dvouletou smlouvou vyjde na necelých $50. Nevíte na kolik by přišla ta smlouva? A kolik stojí lumia 900 bez smlouvy? Mám zdroj, který uvádí cenu přes $600, další přes $300. Jak to tedy je?
Děkuji
Doplňuji:
No oficiálně má mít paměť 16 GB, tam jsou 4 a potom kryty. A zajímá mě cena v USA ne přes internet. Chtěl bych si jí koupit v kamenném obchodě. Děkuju

Odpovědi
DDarent

http://www.ama­zon.com/s/ref=n­b_sb_noss_2?ur­l=search-alias%3Daps&field-keywords=noki­a+lumia+900
podle toho, jakou si koupíš…

COmPeR

v usa napredavaju lumiu iba v brazilii