Rokio

Kolik stojí noc na pokoji pro jednoho v dvouhvězdičkovém hotelu?

Na hotel s jednou hvězičkou se neptám, protože ten je podle mě díra. V čem je lepší dvouhvězdičkový hotel v porovnání s jednohvězdičkovým hotelem?

Vyjde to dráž než průměrný penzion?

Nejlepší odpověď
elkon

Ceny jsou tržní a závisí mimo jiné i na vybavení hotelu. Není problém otevřít stránky hotelu a cenu zjistit.

Další odpovědi
Drap

V každém hotelu jinak.