Complex

Kolik stojí nejlevnější pohřeb jen s urnou a popelem a bez obřadu?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem vám odkaz,. je sica na pražskou pohřební služby, možná se ceny liší.

Pphřeb bez obřadu – při objednávce online

10.900,– Kč bez DPH
12.535,– Kč s 15% DPH

https://www.poh­rebnisluzba-praha.cz/?gclid=C­jwKCAjw7MzkBRA­GEiwAkOXexNqyZ­SQZkf0u7HssvZXO­AkN1vlxFSqVcsJ­o_Rj7dOR-NU-kcAidC6RoCtZ8QAv­D_BwE

V odkazu je ještě uvedená cena za ekonomiocký pohřeb a pohřeb s obřadem

Další odpovědi
Edison

Pozor na různé záležitosti. Jedna věc je pohřeb, jiná zpopelnění. Lze realizovat i odděleně, nebo jen jednu z věcí. Tedy pohřeb bez zpopelnění nejde, ale lze tělo nechat zpopelnit a pohřeb realizovat jindy a klidně u jiné společnosti.