Dudu855456

Kolik stojí návštěva veterináře?

Ahoj.Mám otázku. Platí se za to,když VETERINÁŘ přijde VYŠETŘIT zvíře v tomto případě psa DOMŮ?
Prosím i odhadovanou cenu.A nabízí se tato služba?Prosím nějaké odkazy na tyto veterinární kliniky.Předem děkuji!!! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Důležitý údaj je tvoje bydliště, návštěva veterináře
z Brna, který by jel vyšetřit psa do Prahy, by se dost prodražila.
Navíc si nejsem jistá, že „domácí“ prohlídka má nějaký smysl, protože
k důkladnějšímu vyšetření je potřeba různých přístrojů a ty nebývají přenosné.
Některé rtg, sonografy atd. mívají mobilní veterináři, kteří objíždějí svoje rajóny
po kravínech ap.

Další odpovědi
isteron

Pozri na web stránky konkrétnych vet. ambulancií.

Drap

U každého veterináře to je jinak. Nedá se odpovědět.

beer

Samozřejmě, prohlídka doma je účtována jinak, než v ordinaci. Mimo vlastní úkon se totiž účtuje cesta, v podstatě i čas. Práci v sobotu, neděli, v noci, atd. může veterinář rovněž zohlednit. Cena se proto nedá bez dalších podrobností ani odhadnout.
Doporučuji svého veterináře kontaktovat a domluvit se předem na všech možnostech včetně předběžné ceny, možná se dozvíš, že výjezd ani nebude potřeba – navštívíš ordinaci.

Zdroj: Vet praxe