cvikra

Kolik stojí nabroušení?

Nejlepší odpověď
Bičiště

Keramické nože se brousí,poničí je při broušení ten, kdo to neumí a nerozumí tomu.To, že se keramický nůž používáním neotupí je báchorka. Brousí se stejně jako nože ocelové, vyžaduje to však enormně tvrdé brusivo, ať už keramické,dia­mantové nebo méně dostupný laser. Cena za nabroušení bude vyšší než u klasiky, je tu při broušení dosti velký podíl ruční práce.Důkazem toho, že se keramické nože brousí,je sama výroba, posledení fáze výroby je ruční jemné broušení.

Další odpovědi
hanulka11

ale brousí se a cena je 150kč

zde je to napsané
Broušení keramických nožů
Samozřejmostí je také zajištění kvalitního nabroušení keramických nožů. Vlastní broušení provádíme přímo u dovozce a cena broušení jednoho nože je 150,– Kč bez DPH.

Zdroj: http://www.zir­konove-keramicke-noze.cz/FAQ.aspx

L.Knize

Keramické nože se brousí laserem, ale kolik to stojí netuším.Málo to nebude.

dědapetr

Většinou se na různých serverech dočtete, že keramické nože nelze, vzhledem k jejich tvrdosti, nabrousit klasickými brousky na ocelové nože, případně, že bude nutné nechat ostří keramického nože nabrousit odborníky. Firma InterGastro pro Vás ale připravila, jak už u této firmy bývá zvykem, převratnou novinky v podobě speciálního diamantového brousku na keramické nože . Broušení keramických nožů nebylo nikdy předtím snazší – díky diamantovému brousku ceramio si keramický nůž nabrousíte pohodlně kdykoli sami, aniž byste museli utrácet za drahé služby specializovaného nožířství.

Zdroj: http://www.se­oclanky.cz/by­dleni-a-domacnost/140-brouseni-keramickych-nozu.html

kikynka

Keramické nože se nebrousí poničily by se.