Rokio

Kolik stojí lístek do kina v dnešní době?

Zajímá mě průměrná cena pro jednu dospělou osobu (v produktivním věku) a pro důchodce.

Nejlepší odpověď
Cvrčák

Kolem 200 korun, důchodce kolem 150 korun. Záleží na filmu, lokalitě kina, charakteru nabídky (s benefity, bez benefitů, 3D, 2D).

Další odpovědi
Emefej

Naposledy jsem v kině jako senior platil 145 Kč.

jirka F

Většinou tak kolem 200 kč + ještě si připočti občerstvení k filmu.

Disraeli

Mezi 100 až 200 Kč. Některá (letní a podobně) jsou i zdarma nebo za poloviční ceny, jako třeba 60 Kč.
Jinak tak 150 Kč (záleží, jestli 3D nebo ne).
Pro důchodce nevím, snad mají nějaké slevy (studenti a děti je mají).

Prostě já...

Kolem 200 kč. Záleží jaké to kino je.

Disraeli

Letos jsem sice nebyl v kině, ale před covidem jsem chodil často a 200 Kč a více to určitě nestálo. Pod 180 Kč, většinou 150, ale i míň když to bylo jen 2D.

Cvrčák

Když jsem se díval na nabídku kin, ceny lehce stouply.

Disraeli

Tak to je jasné, za tu dobu, infalci a určité zdražování, ale že by 200+, jak píše Jirka F se mi nezdá.
Tak jsem se díval na ceník v kině, kde jsem chodíval a je to 130 Kč ve 2D, 150 Kč za 3D. Pro všechny filmy stejná cena, záleží jen na 2D/3D.
Plus někdo si tam může koupit lístek ve dražší/luxusnější zóně, ale to je jen pár sedadel – o 20 Kč dražší, než běžná cena (takže 150 nebo 170 Kč).

Když jsem chodíval já, tak ceny myslím byly 120 a 140 Kč, takže celkové zdražení 10Kč