Lumpy

Kolik stojí let na Měsíc?

Moc by mě zajímalo kolik stojí let na Měsíc (v Kč)?

Odpovědi
KdoSiOdJinud

k cene letu na mesic se urcite pocita i vyzkum aby byla akce proveditelna, kdyz vezmeme rocni rozpocet NASA tak je to: 18,7 miliardy dolarů při kurzu 21kč = 1$

pokud se nepletu je tedy rocni rozpocet NASA a tedy i vyzkumu letu na mesic 392.7 miliard ko­run…

Ale pozor, NASA „nedela“ jen mesic 🙂

//opraveno

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/oba­ma-chce-setrit-rusi-navrat-na-mesic-ostrouha-tak-i-vyzkum-pla-/vedatech.asp?c=A100128_­144058_vedatech_jw

FOG

Asi melo byt za tou cislici 392,7 napsano miliard ane milionu.