HOMER

kolik stojí kilo polystyrenu?

Myslíte si že je polystyren pro zateplení přehnaně drahý,kolik by asi stálo kilo tohoto uhlovodíku?Jedná se opravdu o uhlovodík?
(hmm,asi spíš patří do kategorie ostatní)

Nejlepší odpověď
fortin

Za dobu co se tenhle systém zateplování používá, polystyren zlevnil na polovinu. Jestli jeden balík váží kolem 5ti kilo,.. cena se zvyšuje čím víc desek z toho nařežou. Zadarmo to nikdo nevyrábí.

Další odpovědi
Miroslavst

Polystyren vzniká polymerací styrenu.
Styren (fenyletylen, vinylbenzen) je významná aromatická průmyslová chemikálie.