zdravotko

Kolik stojí dočasná anestézie psa?

Ahoj, chci se zeptat kolik zhruba stoji anestezie – kdyby to slo tak treba jen na par minut kvuli drapkum a klistatum. Dekuji

Nejlepší odpověď
redy

Tý jo – když nejsi schopna ostříhat mu drábky, tak je snad jednoduší, ať mu je ostříhá veterinář. + – 200 Kč

Prej anestezii – rofl

Další odpovědi
bolak

Jako připojit na kapačky a tak? To jsem teda sám zvědavej, já myslím že tohle se nedělá. Zkus mu při tom zakrejt hadrem oči, nebo mu je zkus nenápadně ostříhat když bude koukat na televizi a bude zabranej, jinak už nevím.

Teda je fakt že sousedi nedávno říkali že nechali psa uspat, ale kvůli stříhání drápků, mi to přijde dost drastický..

Medwed

Je to šílený záběr pro tělo pejska. Kvůli drápům a klíšťatům Vám pejska neuspí, tedy pokud je vet trochu normální.

nyjono

To je podle váhy. Několik set. A je to hodně náročné pro srdce a celkově organismus.
Drápky ti veterinář ostříhá třeba při očkování. Anestezie není vůbec potřeba.
Mí psi normálně drží, když klíště vytahuju. Každý den je prohlížím, prohmatám a to se jim líbí.

Richien

tak kvuli drápkum a klíštěti mi to teda přijde dost zbytečné…Na veterině vám to když tak udělají za par korun

bolak

redy: ale kdepak, kdyby byl v anestézii tak by tě právě nerofl