dust8

Kolik stojí cca nejlevnější tepelné čerpadlo do bazénu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ohřívat si bazén tepelným čerpadlem je nesmysl. V době, kdy chceš bazén využívat, slunko pere jak šlak. Takže stačí teplovodní solární panel, nebo jen smotaná černá hadice na střeše + oběhové čerpadélko 100 W.

Dochy

A tak může chtít mít teplou vodu o něco dřív než ostatní… Stejně tak si může prodloužit koupací sezónu. Nic z toho není nelegitimní nápad.

Edison

Keplere, třeba ho chce ochlazovat, co víš… 😁

aliendrone

Edison >>> A odebraným teplem ohřívat vodu v akváriu, určitě by zblblí ekologisté jásali! ;) :D :D

Edison

Přésněééééé!!! 😁