kuba007

kolik stojí bouda pro psa?

Nejlepší odpověď
bubukaa

když ji stavíš ty tak cena dřeva, jinak tak kolem 3000kč,
ps: nemůžeš se zeptat naráz kdž už musíš, existuje google, vy jste nějací příbuzní s tomáš007 a nebo je to multiúčet?

Další odpovědi
anonym

Tak na to nelze odpovědět jednoznačně.Pokud jsi z města a musíš ji koupit, tak cenu neznám, zrovna tak nepíšeš na jak velkého psa.Pokud jsi z vesnice (jako já), tak sehnání nějakých prken z bouračky a pár trámků je většinou za svůj odvoz a pak si musíš napočítat svou cenu práce (já jsem většinou rád, že si mohu něco vyrobit sám a nemusím to kupovat).Takže pro mě je to cena akorát za hřebíky a krytinu na střechu ( i když já bych ji třeba udělal z vyřazeného linolea).
Takže vždycky všechno je o tom jak jsi zručný(á) (nebo ne)a kolik do toho hodláš investovat.