Andy B

Kolik stojí badminton?

Je mi 14 let a skoro 4 roky hraji badminton. Zatím jsem byla jen nějakých pohárových soutěžích, ale chtěla bych začít hrát za oddíl. Největším problémem je ale cena. Našla jsem jeden klub, ale tam si účtují 6500 Kč za pololetí, což mi přijde trochu moc. Nemáte nějaké zkušenosti s badmintonem na takovéto úrovni a nevíte, kolik se za něj průměrně platí?

Odpovědi
Drap

V každém klubu je to jinak. Nelze takto průměrovat. Kromě toho, potřebuješ klub, který bude v dosahu a ne 500 km

ivzez

Ceny oddílů budou dost podobné, sport je (nejen) u nás drahý.

Michálek1245

Badminton nevyjde dráž než jiný sport. Vlastně k tomu nepotřebujete žádná chrániče a tak. Jenom raketu. Mě teda hodně baví crossminton. To je sport tomu hodně podobný, ale má to trochu jiná pravidla. Využívají se na to dokonce stejné věci. Takže se zamysli nad tím, jestli nechceš jít spíše touhle cestou. :)