Kolik stojí autoškola ve světě?

Zajímalo by mě,kolik stojí Autoškola sk. A,B,C,E,D,T např. v Austrálii,U­SA,Kanadě,Němec­ku,Anglii aj. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Každá autoškola v každém státě má jiné ceny a podmínky. Vše potřebné, včetně ceny zjistíš na stránkách konkrétní autoškoly.

Kryšpín

V Česku je levný cizinci jezdí dělat řidičáky do Česka, znám trochu Rakousko tam je pěkně dražší a je na zkoušku, pod dohledem zkušeného řidiče 3 tis. km a stačí jeden přestupek, neb alkohol 0,2 promile, marjánka a nastupuje psycholog opravná zkouška a.p. Možná je lepší dělat řidičák v Mexiku asi za 600 Pesos je hotov, během několika minut.