_136

Kolik stojí americké občanství?

Pokud se žadatel nebo žadatelka bude chtít stát američanem nebo američankou na kolik ho celkově bude stát získat americké občanství v USD? díky

Odpovědi
marci1

Kdyby americké občanství nějakým „zázrakem“ získal, tak cca 500 000 Kč (údaj z r. 2017). 🙂
https://slava­nazdarvyletu.cz/500-000-kc-za-americke-obcanstvi-udelat-snatkovy-podvod/

Kelt

Američana nestojí nic, a když vstoupíš do sňatku s člověkem, který má americké občanství , tak asi také nic. No a to ostatní neřeším.

tatanka

Moje matka i sestry získaly občanství po opravdu dlouhém pobytu v USA a ještě musely udělat zkoušky z angličtiny a historie. O poplatku bohužel nic nevím a také je to dost dlouho. Takže jsem vlastně nepomohl, přijměte omluvu.