hawranek

Kolik stojí…

kolik stojí ty věci, který potřebuju na to, aby něco zalaminovala? Chci zalaminovat pár excerpčních lístků…

Odpovědi
rtepp

http://www.zbo­zi.cz/?thru=&q­=lamin%C3%A1tor

venkovan

Nerozumím proč něco na pár kousků kupovat, když si to lze nechat zalaminovat v k tomu zřízeném obchodě. pokud studuješ střední školu, tak bych se vsadil, že někde v tom městě co je škola taková služba je.
Ale když tak hledej ve nabídkách firem zaměřených na kancelářské potřeby. Mne domu chodí několik katalogů a tam laminátory a fólie jsou v nabídce.