vitezove11

Kolik stojí 1 minuta u T-mobile?

Chtěla bych prosím vědět kolik u T-mobile platím za minutu hovoru když mám normální dobíjecí kartu a také kolik mě stojí jedna sms ? Zdá se mi totiž že je to velice drahé.
Doplňuji:
Nechcu aby mi někdo posílal stránky stačí mi jen cenu.

Odpovědi
Awe

Ono jde o to si nastavit služby…Většina mých známých má t-mobile takže mám 100 volných minut a internet v mobilu. Platím za to 100 takže to optavdu nepoznám jinak volám za 2,20 min po vyčerpáni minut.I když mě těch 100 minut bohatě stačí, vyřeším co mám a nevykecávám se o 3,14čovinách :)

ivzez

U T-mobile je možných několik cen, pokud nevíme, co přesně máte
na SIMce nastaveno, nelze odpovědět, za kolik máte jednu minutu.
Mám dojem, že nejdražší volání od T-mobile stojí v současnosti 3,50 za minutu.

Já bych doporučila zavolat si na zákaznickou linku (4603 ze sítě T-mobile zdarma), proklikat se k „živému“ operátorovi a zjistit si to přímo u něj. Rovnou se jej můžete vyptat na další možnosti a nechat si nastavit tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

wendyX

Neuvádíte typ vaší SIM karty, ale podle zmínky, že je to ‚normální dobíjecí karta‘ usuzuji, že máte předplacenou Twist kartu. Tady je ale důležité, jaký ‚Twist tarif‘ na ní máte aktuálně nastavený(aktivní), neboť právě od toho se odvíjí ceny za hovory a SMS. Nejdřív tedy musíte zjistit tento tarif. To jednoduše provedete odesláním SMS ve tvaru TARIF na 4603 (t.j. infolinka T-Mobile- je to zdarma). Obratem obdržíte SMS s názvem svého aktuálního Twist- tarifu. Pokud ho potom sem (do Diskuze) doplníte, přidám pak aktuální ceny za hovory a SMS platné pro tento tarif (poslední změny ceníku služeb provedl T-Mobile s platností od 8.4.2015!)