Avatar uživatele
PackaMala

Kolik stál váš zásnubní prsten? Víte to?

Dobrý den, chci se zaptat zda je normální že mně zajímá kde a za kolik koupil můj přítel zásnubní prstýnek… Kde vlastně asi vím, protože jsem našla doma po zásnubách taštičku od Rýdla ze zlatnictví, ale kolik stál? Účtenka tam nebyla… Není to divné že e mě to zajímá? Jak jste to měli vy? Slyšela jsem už i o případech kdy k tomu dostala kámoška i jakýsi certifikát, ale to byl prsten asi za 300000 a to bych toho mého asi zabila,kdyby za něj dal tolik!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3376 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirkajirka

Darovanýmu koňaku na hvězdičky nehleď ! Důležité je že prstýnek byl z lásky.Vše v životě se nedá přepočítávat na peníze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Z mého pohledu je „to divné, že tě to zajímá“ – nikdy jsem se nepídil po cenách darů pro mne a, naopak, nikdy jsem se ´nechlubil´, kolik jsem za dárky utratil (nebo na nich ´ušetřil´)…
😉
Podle mne bys měla přestat ´čenichat´, dokud je čas (mne bys takovým jednáním otrávila dost rychle a zhruba stejně rychle bychom byli i ´odzasnoubeni´) – ale je možné, že to tvůj přítel ´ustojí´…
😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

jo, vím, nic, protože jsem žádný zásnubní nedostala…ale ani jsem po něm netoužila, už jsme spolu bydleli, měli společnou kasu (tu máme do dneška), tak proč utrácet za zbytečnost…a pokud bychom si hráli na zásnuby, tak by mi bylo absolutně jedno, kolik stál, vždyť tenhle prsten má být projevem lásky, ne majetku…takže by mi stačil i z pouti…a pokud má někdo zbytečných 300 tisíc na prsten a koupí ho, je to jeho problém…aspoň má pak rozvedená manželka z čeho žít, protože takové manželství obvykle není založené na lásce, ale na penězích a většinou brzo skončí…každý normálně vydělávající pracující by takové peníze raději dal na společné bydlení…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To už je tak dávno, že si takové věci snad ani pamatovat nemohu. Hlavně myslím, že to vůbec neni důležité.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Zásnubní prsten jsem partnerce nedal, máme až snubní prsteny, které jsme vybrali společně.

před 3376 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek