ten který je

Kolik srážek by muselo spadnout k vyrovnání hladiny spodních vod do normálu?

Přibližně.Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze takto určit. Pro doplnění stavu podzemních vod by muselo pršet dlouhodobě často. Deficit spodních vod postupně roste díky minulým suchým létům každoročně. Neni to však ve všech lokalitách stejné. Pro doplnění jsou velmi důležité i dostatečné sněhové srážky v zimě.

Další odpovědi
mosoj

Problém se spodní vodou je již několik let. Neustále klesá. K navrácení na „normální“ hladinu by bylo třeba několik let „normálního“ počasí.

Beru to tak, že exodus započal. Afričané do Evropy, Evropané ??, jedině na Sibiř.

bolak

Myslím že to říkali v tomhle díle > http://video.ak­tualne.cz/dvtv/bra­bec-vodni-krize-uvazuji-zpoplatnit-odber-vody-nad-limit/r~415235­38379011e58c1e002590604f­2e/

Nevím přesně kolik milimetrů, ale myslím že to bylo týden nebo dva alespoň mírných dešťů.