EDA

KOLIK SKOŘICE NA KOLIK VODY

Včera v pořadu „prostřeno“, kde VIP kuchtí ňamky, říkala Dáda Patrasová, že pije vodu, ve které má hozenou skočřici vcelku. Nevíte někdo kolik vody je na kolik skořice? Aby to nebylo třeba hořké?
Doplňuji:

Pokročilý

EDA
KOLIK SKOŘICE NA KOLIK VODY

Včera v pořadu „prostřeno“, kde VIP kuchtí ňamky, říkala Dáda Patrasová, že pije vodu, ve které má hozenou skořici vcelku. Nevíte někdo kolik vody je na kolik skořice? Aby to nebylo třeba hořké?

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem včera zahlédla. Množství jsem dala podle oka, do litru vody asi 2 cm. Chce to vyzkoušet. Nápoj není silný, ale chuťově příjemný.