láďa1

Kolik si vyměnit zlotých na čtyřdenní výlet do Polska? Koupili jsme voucher, ve kterém máme polopenzi.

Pojedeme do Polska na 4 dny-Ladek Zdroj. Kolik zlotých si máme vzít s sebou? Koupili jsme voucher, ve kterém máme polopenzi.

Odpovědi
Arne1

A kolik bys potřeboval u nás? Počítej ale s tím, že pivo je dražší než u nás.
Kreditkou ne v každé hospodě nebo malém obchůdku zaplatíš. Dobré je mít platební kartu s výběry zdarma – například EQUA. Když hotovost nestačí, tak si přidáš.

Kepler

Netuším jaké ceny jsou v oněch lázních, ale obecně jsou ceny po přepočtu v Polsku mírně příznivější. Hotovosti bych si moc nevyměňoval, když tak eura. Ale pokud vím, v pohraničí berou i koruny. Úplně nejlepší je zřídit si kreditní kartu, otázka je, jestli to na ty 4 dny má cenu.

láďa1

Vyberu si více později si uděláme výlet na nákupy a utratíme zbytek.I tak děkuji.