mandiice

Jak velkou si většinou dávají podnikatelé pojistnou částku na odpovědnost?

Nejlepší odpověď
Kepler

Statistiku neznám, ale každý si ji zvolí tak aby kryla jeho rizika i při tom největším možném průseru. Nebo by aspoň měl. Samozřejmě ji má jinou podnikatel v prodeji květin a jinou třeba velký dopravce.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Keplerem → uzavírají takovou pojistku, která pokryje
nejvyšší možnou způsobenou škodu. (Jinak by se nedoplatili.)