Kolik si účtovat za ilustrace příběhů?

Nemám dobrý odhad na ceny a tak bych se chtěla zeptat zde. Požádal mě jeden člověk, jestli bych nechtěla ilustrovat jeho příběhy. Kreslit umím dobře, výtvor by byl tvořen digitálně v photoshopu a výroba jednoduché ilustrace může trvat kolem tří až 12 hodin, podle obsáhlosti a detailu. Ale nevím, kolik bych si za to měla účtovat. A taky jestli bych si měla účtovat ilustraci od ilustrace, nebo celkově dohromady?
Máte nějaké nápady, tipy, rady?

Odpovědi
Drap

Tyto ceny se stanovují vždy dohodou. Záleží také na tom, jaké máš jméno, jak mohou být ilustrace ceněny, kolik je objednavatel ochoten zaplatit, na kolik si ceníš své práce ?
Můžeš si počítat 50 Kč na hodinu, ale také třeba jak právníci 3,500 Kč na hodinu. Tak si vyber ?
Říct si můžeš cokoli, otázkou ovšem je, zda protistrana to bude chtít zaplatit.