Mikaela02

Kolik si navrhnout cenu za hodinu za pozování pro fotografa?

Ozvala se mi jedna agentura,že jsem předvybrána,abych fotila pro profesionálního fotografa a mám napsat,jakou bych si představila cenu za hodinu a jelikož s modelingem nemám žádné zkušenosti,ani nevím jak to cenově v téhle branži chodí,tak se obracím na Vás :) Předem děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
tatanka

Předpokládám, že jste mimo jiné hezká a atraktivní ale pozor na různé chytráky, je toho mnoho, lepší rada od nějaké kámošky, která už někde byla. To se to radí, co?

Další odpovědi
anonym

Začátečník: 500 Kč – 1 500 Kč
Pokročilý: 1 600 Kč – 2 500 Kč
Profesionál: 2 600 Kč – 5 000 Kč

pusinka50

Začala bych nízkou částkou, aby ses „chytla“, do max 300 Kč/hod. Když se chytneš a začneš pózovat pro další agentury nebo si tě agentura vybere pro další focení, můžeš pak na další cca páté focení zkusit svou sazbu zvýšit na 500 Kč, později po dalších foceních na 1.000 Kč. Nehroť to a nechtěj hned vydělávat „velké peníze“, nebo si vyberou někoho levnějšího