kurec

Jaké si myslíte, že jsou výrobní náklady na výrobu jednoho cestovního pasu?

Nejlepší odpověď
Nassin

Z hlavy ti to neřeknu, ale zjistil jsem, že výrobní náklady na jeden cestovní pas se strojově čitelnými údaji a s nosičem dat s biometrickými údaji se nyní pohybují od 400 do 2270 korun podle množství vydaných dokladů, uvádí ministerstvo.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=v%C3%BDrob­n%C3%AD+n%C3%A1kla­dy+na+v%C3%BDro­bu+cestovn%C3%AD­ho+pasu&sxsrf=A­LeKk03bCoD7R9Od­sfDnZcCQcpZxF8dup­g%3A1620036816993&e­i=0MyPYJiVPIj9qwHi­hIKYBw&oq=v%C3%BD­robn%C3%AD+n%C3­%A1klady+na+v%C3%B­Drobu+cestovn%C3%AD­ho+pasu&gs_lcp=Cg­dnd3Mtd2l6EAM6BwgA­EEcQsANQ7cIBWO3CAW­DaxAFoAXACeACA­AYoBiAH2AZIBA­zAuMpgBAKABAa­oBB2d3cy13aXrI­AQjAAQE&sclien­t=gws-wiz&ved=0ahUKEwiYvf-3o63wAhWI_ioK­HWKCAHMQ4dUDCA4&u­act=5

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.