zjentek

Kolik si mám připravit, pokud u spolužačky ze ZŠ neuspěji s žádostí šáhnout ji na prso „for free“, jen tak přes tričko?

… Tedy pokud to nechci lacino vzdát!

Odpovědi
elkon

To musíš být velký chudák, když to řešíš takto. To je na pořádnej „flákanec“.

GM

Starej kozle!

aliendrone

A já si říkám ODKUD proboha berou ti kluci texty. Hmm, už je mi to JASNÝ! ;) :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=POOyvhnG_dE&t=7s

rrihamirek1

533.- Kč

letmein

sus otázka ngl
rada: get a girlfriend

zjentek

Elkon flákanec bys měl zevnitř na trenclích, kdybys ji už jen spatřil! A vůbec, nejseš starej na takový otázky a odpovědi? Tak.