mandat

Kolik sekund je jeden furt?

Nejlepší odpověď
Drap

Furt se nepřevádí na sekundy. Furt je 8 653 727 mžiků

Další odpovědi
Rocker

Jeden furt=hafo hodin.Když si vynásobíš hafo x 3600,máš to v sekundách.

annas

Furt je příslovce, nespisovné. Časový údaj je relativní., u každého činnosti je jiný.

Původ z německého fort, obecně furt, ze spojení: in einem fort = pořád. stále, v jednom kuse. odvozené od vor = před. Takže dělám něco furt, v jednom kuse, ale dělám to před další čřinností. O další činností se opět počítá furt …

Takže někomu určitá činnost trvá 200 sekund, jinému třeba 1000 sekund. Po ní následují další…

Upřesnění významu podle etymologického slovníku.
..

lota

Jeden furt je nekonečno sekund, minut, hodin, dnu i roku. Tak trochu zahada.:-)