kajda

Kolik se vleze psniček do 8 gb paměťové karty?

Nejlepší odpověď
Adri ..

Na 8GB Teda hodně. záleží Na velikosti písniček, ale jedná má tak 3–5 MB. pokud jich budeš chtít mnohem víc, ale přesáhneš velikost, zkus program Mp3Lamer, zmenši ti velikost bez porušení kvality.

Další odpovědi
otaznik007

Cca. 1600

www

Mám pouze 2GB kartu, spoustu obrázků a k tomu cca 520 mp3 (kvalita 160, což pro mobil stačí).
Tak tedy při stejné kvalitě a formátu ti tam vejde přibližně těch 520×4 písniček, počítat určitě umíš. Já ne 😁:-D