Džanička

Kolik se vejde litrů do cisterny na benzín..

Nejlepší odpověď
Drap

Podle toho jak je velká. Třeba do cisterny o objemu 10 000 litrů se vejde 10 000 litrů.

Další odpovědi
honza19hk

jak velká ? od toho se odvíjí také na čem. Ty co jsou na vagonech tedy ty železniční klidně i 60 tisíc litrů. Ty na kamionech tak do 20 tis. pak jsou i menší např. na 2 nápravovém merglu o objemu 8tisíc. atd.
bez uvedení jakého typu cisterny nebo aspoń na jakým podvozku nelze kloudně odpovědět.

Emefej

To je relativní, do cisterny o objemu 10 000 litrů se vejde 10 000 litrů benzínu, ale šikovný pumpař z ní prodá klidně i 11 000 litrů. Podobné je to i s pivem, z 50 litrového sudu se běžně natočí i 120 půllitro­vých piv.