Kolik se vejde do MI-17 lidí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to docela velký mamlas, ale zdaleka ne největší. Typicky zřejmě asi tak pro 25 lidí. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mil_Mi-17

Další odpovědi
Pruzkumnik

uveze náklad 4tuny, pokud budeme počítat že voják bude vážit i s výzbrojí a výstrojí 140kg (třeba průzkumník pro hloubkový průzkum s plnou polní)

4000/140=28
28-Posádka(Pilot,Druhý Pilot,Letový inženýr)=25

Samozřejmě pokud by Mil MI-17 převážel černé pytle s mrtvolama vážicí cca 100Kg tak by se tam určitě vešlo
3 živý lidi jako posádka + 37 mrtvých černých pytlů

ale obecně se udává 24–25 cestujících + posádka skládající se ze tří lidí (Pilot, Druhý Pilot a Letový Inženýr)