bolak

Kolik se platí Českým Drahým za převoz zboží v naložených vagónech z místa A do místa B?

Myslím když se třeba převážej vagony s uhlím, dřevem, autama nebo podobný věci.

Nejlepší odpověď
annas

Zásiulky přepravují ČD Cargo, a. s. V odkazu jsou tarifní podmínky. Nemohu nějak okopírovat. Navíc cena záleží na objemu, zda jde o ucelené zásilky, způsob manipulace, tarifní vzdálenosti atd.

Složité na výpočet. Odkaz na tarify .

http://www.cdcar­go.cz/assets/za­kaznicka-podpora/tarify/vni­trostatni-tarify/tvz_cdc_2­013.pdf

Další odpovědi
Drap

Ceny drahou se sjednávají smluvně s ohledem na přepravované množství, rychlost a podobně.

anonym

Obrať se na ČD – nákladní dopravu a vyžádej si ceník. Vozili jsme takhle kdysi olovo ze Suchdola nad Odrou do Příbrami. Tehdy stál 1 vagón cca 5 tisíc a když jsme v roce 2001 končili, tak už to bylo přes 7 tisíc. Aktuální ceny ti ale milerádi řeknou. Hlavně když budeš mít zakázku.

bolak

ocko: tys vozila vagóny olova ze suchodola do přibrami? :)) teda koukám že pracovní náplň učetních se za posledních 20 let docela změnila :)

anonym

Bolaku, ale já tu jasně psala, že mám bohatou praxi. Účetnictví je jen jedna z prací, kterou jsem vykonávala, také jsem byla zásobovačka, personalistka-výchova kádrů, pojišťovačka atd. Málokterá účetní má tak široký rozsah praxe.
Vagóny olova do Kovohutí Příbram vozila lokomotiva. Já ne. Na mně byla ekonomické činnost, protože jsem hlídala za vlastní firmu finance.
Nemůžeš všechny lidi házet do jednoho pytle. Ne všichni se spokojí s tím, že když jim dáš do ruky kladivo, tak s ním budou 40 let mlátit do kovadliny. Nejlépe pořád do té stejné.

bolak

ty byla kovářem?