A&N

Kolik se platí čertovi, Mikulášovi a andělovi?

Letos bychom s kamarádkami chtěly dělat čerta, Mikuláše a anděla. Myslíme, že je to dobrý způsob, jak si přivydělat. Kolik se tak platí?

Nejlepší odpověď
www

Záleží na domluvě předem.
Úplně nejhorší jsou děcka, která se tímto způsobem vtírají do bytů s cílem vydělat si.
Celá trojice musí být vysoká, s hrubým hlasem, určitou moudrostí v řeči i chování. Děti z toho dělají jen obtěžující šaškec ☹
Názor i zkušenost
Doplňuji:
Bez domluvy předem se totiž stává, že těchto dětských ‚Mikulášů‘ přijde do jednoho bytu na sídlišti během hodiny, dvou hned několik otravných part, které zvoní byt od bytu a jakoby žebrají ☹
Dárky nemají, jen chtějí peníze, děs.

Další odpovědi
led

Možno som zaostalá, ale kde sa stratila radosť zo zábavy. To už len za peniaze? Ako k tomu prídu tí, čo na to nemajú, ledva prežijú z toho, čo majú. To už ich diskriminujete, im nedožičíte radosť? Alebo im dávate zľavu?

redy

Když si vás někdo pozve tak se domluvíte na ceně, ale když budete chodit vod baráku k baráku tak každej co dá,ale dávaj hlavně frťany takže budete na mol .)

Nuk nuk

Různě, někdo to dělá i zadarmo. Jako přivýdělek bych to ale nebrala, pokud nejste z vesnice, kde budete chodit jediné, pak není nikde psáno, že si všichni vyberou zrovna Vás. No, a čím vyšší cena, tím menší šance, že si Vás zavolají.

Momo123

Záleží jak kdy…
Většinou 50,– :D