bolak

Kolik se nachází průměrně v jedný třídě žvýkaček nalepených zespod lavic? Byl proveden nějaký takový průzkum?

Odpovědi
Rocker

Záleží na ročníku.Na 1.stupni je to vyjímečně,na 2.je to přibližně mezi 5–10 žvýkačkami na třídu.Další potom v jídelně,šat­nách,na chodbě…

K.

To nevím,ale pod každou lavicí je minimálně jedna…

RedC22

Teorie množin má pro takový případ termín: spočetně mnoho

pizlicka

spocitej,kolik zvykacek jsi denne pod lavici nalepil,kolik to bylo za skolni rok,otypuj,kolik zaku delalo totéž,opet vynasob a budes mit vysledek:-)

Lucijej

Hlásíš se dobrovolně?

bolak

ale noták, tady jde o vážnou věc..