marta0022

kolik se doplácí za Postinor?

nutné, mám málo peněz

Nejlepší odpověď
Lucijej

cca 500 – 600,– Kč

Další odpovědi
Pájo

Spíše okolo 600,– Kč. Spíše info k užití… Postinor-2 lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku (anebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce).
Zabraňuje početí 79% očekávaných těhotenství, pokud ho použijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Nezabrání vzniku těhotenství v každém případě a je účinnější, pokud ho použijete co nejdříve po nechráněném pohlavním styku. Je lepší ho užít do 12 hodin, než čekat do třetího dne.

Pokud je Vám méně než 16 let, můžete tablety užít jen na doporučení lékaře.

Užijte jednu tabletu přípravku Postinor-2 co nejdříve (ale ne později než do 72 hodin tj. 3 dnů) po nechráněném pohlavním styku. Tabletu spolkněte celou a zapijte vodou. Užití první tablety neodkládejte. Tablety jsou tím účinnější, čím dříve po nechráněném pohlavním styku je užijete.

Je důležité, abyste druhou tabletu Přípravku Postinor-2 užila 12 hodin (ne později než 16 hodin) po první tabletě. Můžete si nastavit budík, abyste věděla, kdy užít druhou tabletu.
(Pokud si přesto nejste jistá, kdy přesně tablety užít, požádejte o radu svého lékárníka.)

Lucky Strike

před 3 lety to bylo 350,– …teď nevím