Rokio

Kolik schizofrenních ataků musí člověk prožít, aby měl psychózu a kolik stačí na schizofrenii?

A jak dlouho člověk nesmí zažít schizofrenní atak, aby se o něm dalo říct, že už nemá psychózu?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že je může být u každého jedince jiné. To může určit pouze odborník.

Další odpovědi
dudu

Jakou odpověď zde vlastně očekáváš. Ty snad nevíš, že schizofrenie je velmi závažná nemoc vyžadující systematickou odbornou péči? Proč zde poptáváš odpověď, kterou ti žádný zdejší soudný účastník nemůže dát.
Jsi nemocný mladý muž nebo sprostý provokatér!!