Reganois

Kolik šálků kávy vypijete průměrně za jeden den a jaký je váš rekord?

Nejlepší odpověď
Malvína

0, kávu nepiju

Pravidelně kávu nepiji. Nárazově si dám například s někým v restauraci, kavárně. Přes léto si dělám ledovou kávu, která je však z hodně mléka a kávy relativně málo.
Káva, potažmo kávová příchuť, mi nevadí, mám ji ráda, ale kofein mi nedělá dobře na srdce, musím opatrně.

Další odpovědi
Rokio

0, kávu nepiju

paul1

Ráno první a odpoledne druhou. Před důchodem jsem pracoval ve firmě, která měla 16 zaměstnanců a já jediný, nejstarší, jsem kouřil. Kluci ale kávu pili ve velkém (byla erární), tak i já jsem začal po menších šálcích popíjet, měl jsem důvod k cigaretě, chodil jsem o poschodí níž k oknu. Jak jsem ale zjistil po čase, část dýmu se, vlivem proudění vzduchu i tak na poschodí dostala.

jirka F

Po obědě a po večeři.

seraphico

0, kávu nepiju

elkon

jiná možnost

Kdysi jsem kávu pil, ale už přes 35 let ne.

terry

.

Kepler

Někdy taky žádný.

Pepa25

Ráno, po obědě + obvykle ještě jednu někdy mezi. Bohužel mimořádná situace posledního roku měla u mě vliv na výaznější nárůst spotřeby.

GM

Justin1

0, kávu nepiju

nyjono

Občas i 2

moravan

Můj denní průměr je asi 0,001 šálků kávy denně a rekord byl 2 za den.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Jirka F: Kdybych pila kávu po večeři, tak určitě do tří v noci neusnu.