Kolik šálků čaje z ostropestřence mariánského zregeneruje jaterní parenchym po více denním alkoholovém tahu?

Např po pěti denním tahu?

Nejlepší odpověď
annas

Ostropestřec pomůže, ale čaj je zřejmě slabý na takový nápor na játra .
Lepší je jaterní buňky nečinit a udržovat je, nikoliv napravovat.
--

Pročtěte si článek, kde se o této bylině dovíte víc.
https://www.vas­bylinkar.cz/jsme-mistry-v-naduzivani-alkoholu/

Tlučený plod ostropestřce, který obsahuje flavolignany, dokonale pročistí játra, pomáhá snížit cholesterol, urychluje trávení a podporuje imunitní systém. Je k tomu třeba pevná vůle. – nejen pro pití, ale pro léčení následků konzumace alkoholu.