Kazatel

Kolik ruských hokejistů hraje v NHL? Proč je v rámcí sankcí neposlali šmahem domů?

Odpovědi
rrihamirek1

protoze takove sankce by byly totalitni rusky hokejista valku nevyvolal. takove sankce muze vymyslet jen fialova drahota

led

Je to jednoduché. Viete, čo sú to peniaze? A títo hokejisti ich pre svojich zamestnávateľov zarábajú. Predsa nikto nezareže sliepku, ktorá znáša „zlaté vajcia“ (za predpokladu, že sám neumiera hladom). Čo tam nejaká politika, peniaze vládnu svetom a srdcom.

Pepa25

Proč by je měli posílat? Aby je doma zavřeli, protože dost často se v Americe vyjadřovali proti Putinovi a válce na Ukrajině?

Moccaa

Třeba ruský synek Panarin chce zůstat v USA, synek Malkin má americké občanství, synek Ovechkin chce zůstat v USA. Nevím, proč se synci nechtějí už vrátit do vlasti.