Kolik rodů vládlo v čechách

Nejlepší odpověď
Drap

Kde v čechách ?? na jakém území ? a od kdy ? Bez těchto informací se nedá odpovědět. Jestli myslíte celé území republiky od prvobytně pospolné společnosti, tak jich asi bylo hodně.

Další odpovědi
baghira

Chtěl jsem je pro tebe spočítat, ale když už u písmene „B“ jsem došel k číslu 81, přestalo mě to bavit :)

Pokud pod slovem „vládli“ myslíš panovníky, tak Mojmírovci, Piastovci, Přemyslovci, Lucemburkové, Jagellonci, Habsburkové a Habsburk-lotrinští

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_%C4%8Desk%C3%BDch,_m­oravsk%C3%BDch_a­_slezsk%C3%BDch_%­C5%A1lechtick%C3%BDch_ro­d%C5%AF