alice38

Kolik reflexních vest musí být v autě?

Nejlepší odpověď
brillant

U nás je povinná jedna, ale v některých zemích EU je nutnost mít počet výstražných vest podle počtu osob v autě a je předepsaná i barva.

Další odpovědi
anonym

V osobních autech, pokud chcete tak jedna.
Doplňuji:
Chtěla jsem tím napsat, že od ledna 2011 je povinná jedna vesta ve výbavě auta, ale když dojde ke kolizní situaci, většinou jsou potřeba nejméně dvě. Pořízení reflexních vest není žádný velký výdaj.

Elk

Minimálně jedna, ale pak je to jedno – klidně šatník.

honza19hk

povinná je jedna,ale ideální jsou 2, řidič a spolujezdec.

Michal Kole

Podle počtu pasažérů

Rocker

Já vozím tři,dvě žluté a jednu dětskou oranžovou.

huxa

teď jsem to počítal dle hmotnost 3000ks vest