Kolik referend už v ČR proběhlo a čeho se týkaly?

děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
ratava

podle těchto stránek jen jedno (vstup do EU)

http://www.ptej­teseknihovny.cz/u­loziste/aba001/2007-2009/referendum-v-cr

Další odpovědi
mosoj

Referend málo až žádné, ale treperend hodně.

suaeda

U nás stále není a asi se jej jen tak nedočkáme – zákon o referendu. Ve většině demokracií tento zákon je. Naši zástupci, kteří se nechávají opakovaně zvolit tak jej nechtějí a ví proč. Začali by si spolurozhodovat o své zemi lidi a ne jen hrstka nahoře.