Avatar uživatele
natybubu

kolik řečí umíte??

Doplňuji:
a jaké??? :-o diky 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4220 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Dvě-jedna je česky a druhá je rukamanohama…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

anglicky, pak se ještě domluvím německy, jsem mírně pokročilý ve francouzštině a začátečník v ruštině. Mateřský jazyk a pasivní slovenštinu nepočítám, takže na obstojné úrovni mi z toho vycházej dvě.

Nová verze tohoto webu je tvořená tak, že jsou mi na dotaz nejprve nabídnuty starší otázky a odpovědi na toto téma, takže naprosto nechápu, proč je tato otázka kladena postoosmdesáté

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Rozhodně méně a hůře než bych chtěla a potřebovala. Patřím ke generaci, která slovenštinu nebrala jako cizí jazyk, ruština byla povinná ( a nenáviděná) a k tomu jsem chodila do jazykovky na anglinu, kterou téměř neumím ( mizerný učitel, ještě horší my- žáci) a němčina byla jaksi v rodině. Ale ještě za komunistů jsem při výjezdu do kapitalistického Německa ohromovala znalostí ruských „bukvic“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

česky jako každý tady..
rozumím slovenštině, v Německu bych se domluvila a v Anglii obstojně taky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Viz stovky odpovědí na 179 odkazů obdobných otázek:
Doplňuji:
ad Sůwa v diskuzi.
Byť bych rád respektoval tvé právo na subjektivní názor, bohužel quentos má naprostou pravdu, protože pravidla opakování otázek jednoznačně zakazují jako jasné podvádění.
A pravidla stanoví provozovatel nezávisle na emocionálních pohnutkách, vznětech a diskutabilních výhradách tisíce uživatelů.
Stále se zapomíná, že jsme všichni pouze registrovanými návštěvníky privátního portálu a nikoliv jeho vlastníky, abychom si diktovali, co by se komu líbilo. Stejně by bylo neproveditelné to sjednotit, neboť jak praví moudro: „Není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem“.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kolik%20%C5%99­e%C4%8D%C3%AD

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ad Sůwa v diskuzi:
Pokoušíš se namluvit si něco, co je v rozporu s realitou. Jak jinak by neustále vyvolávalo bouřlivé reakce se 3 stovkami odkazů? (ve zdroji).
Je tu značná množina těch, pro něž jsou palce jediným cílem.
P.S. Na přání quentose (viz v diskuzi).
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bodov%C3%A1n%C­3%AD

Zdroj: http://www.od­povedi.cz…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

re:briketka10 hodně uživatelů tu ukazuje, že ani tu češtinu neumí…

osobně si dovolím říct, že výborně ovládám češtinu vzhledem k svému věku a umím dobře anglicky, učím se teď němčinu, takže něco z ní taky poznám…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Není vůbec na škodu některé otázky pokládat čas od času znovu, protože tu uživatelé přibývají a tím vlastně odpověď doplňují. Novým uživatelům je asi jedno, jaké znali jazyky dřívější uživatelé, které už odvál čas 🙂.
Pro Quentose – nemusíš přece odpovídat pokaždé, že? Nech taky něco pro druhé 🙂.

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

a voni když vodpovim, tak vostatní už nemůžou, nebo jak? Taky jakýpak „nech“…

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Samozřejmě, že můžeš odpovědět, ale proč se pak rozčiluješ nad opakovanou otázkou? Tvá znalost angličtiny tady už mnohokrát pomohla, tak proč by o ní neměli vědět všichni.

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Quentosi, klídek. Diskuze je variabilní útvar, raději si přečti můj dovětek odpovědi, kde se snažím korektně replikovat na subjektivní výtku.

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

To neustálé připomínání „podvědění“ je už trochu klišé. Jaképak výhody tím tady někdo získá? Na body si tu už téměř nikdo nehraje…

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pokoušíš se namluvit si něco, co je v rozporu s realitou. Jak jinak by neustále vyvolávalo bouřlivé reakce se 3 stovkami odkazů?
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bodov%C3%A1n%C­3%AD
Je tu značná množina těch, pro něž jsou palce jediným cílem.

před 4220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

ocko, výborně. Škoda že příspěvek v diskuzi se nedá palcovat, hned bys ho měla…

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek