Koněv

Kolik ran vydrží plynová pistole?

Nějaké kvalitnější značky, například Umarex.

Odpovědi
odik

Kvalitně zpracovaná plynovka je úplně stejná jako klasická pistole/revolver (jen upravená, aby s ní nešlo střílet běžné náboje). A jelikož znám pistole, které jsou pravidelně používány a jsou starší než já, tak bych počet ran vůbec neřešil. Samozřejmě je důležitá pravidelná údržba.

Mimochodem, na co byste chtěl nějak pravidelně a ve velkém množství střílet z plynové pistole? Myslím, že při běžném používání víc než 100 ran potřebovat nebudete … když to přeženu tak 1000 a to je pro kvalitně zpracované zbraně jako nic.

gecco

Kolik kilometrů vydrží bicykl?
Nějaký kvalitnější, značky například xypsilon…

😁

jáára

Něco asi vydrží…

A když ne, tak ho s ní umlátíš XD

…zbraně jsou mimo můj obor

lexx

celkem dost, hlaveň se neopotřebuje jak běžným střelivem s kovovým pláštěm, spíš ten mechanismus a to už záleží na uživateli, údržbě zbraně a taky značce

odik

jáára: Když je to mimo Váš obor, tak proč odpovídáte? Na vtipné poznámky je zde diskuse (pokud to teda neděláte jen pro body).