Gorouš

Kolik průměrně denně spíte?

Zajímá mně kolik průměrně denně spíte. Já spím 6–8 hodin denně od neděle večer do čtvrtka večer. Od pátku večer do soboty večer 9–13 hodin. Nevíte kolik hodin má trvat zdravý spánek?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já tak 5hodin,někdy i méně díky těmto stránkám. 🙂

Další odpovědi
chucky

Já potřebuji alspoň 8 hodin spánku

Blecha

Já 7 a půl, Délka spánku u člověka je individuální. Obecně se uvádí 7–8 hodin, ale někteří jedinci mají potřebu spánku odlišnou (kolísá od 4 až po 12 hodin spánku za den.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sp%C3%A1n­ek

Retko

No casto si dam slofika pres den. Jinak takovych 8 to urco bude.

anetadela1

Já zhruba 7–9 hod. Podle toho jak v noci děti vyváděj :)

Miroslavst

v průměru tak 5–6 hodin, teda do té doby než jsem našel odpovedi.cz To se pak průměr rapidně snížil. Třeba včera to bylo asi 3,5 hodiny

JayDee446

3–8 hodin. Rád čtu po nocích.

Michal

Já spím asi sedum hodin a to se musí zadařit.Kolik hodin má člověk spát, je dáno jeho věkem.

Zdroj: život

lorja

V průměru spím 7 hodin.

Jahoda

Já spím tak 7–8 hodin. O víkendech více. To takových 9–11hodin 😉

panenka

JÁ SPÍM 6–8 HODIN .

ReHu

Já potřebuju min 8 hod, a stejně mám tendenci dát si šlofíka i přes den.