Odpovedi18

Kolik propustek si mohu dovolit měsíčně/ročně?

Odpovědi
Mc Merkurion

… kolik, to možná říká zákon (nemíním to hledat, je vidět, že evidentně nechceš změnit směny https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-mi-zamestnavatel-zmenit-smeny-bez-souhlasu … já tě třeba chápu), ale kolik si můžeš dovolit je otázka pro zaměstnavatele, kolik bude trpět … má mnoho možností, jak ti to jak se říká osolit …

hapiky

Je tvůj zaměstnavatel nápravné zařízení?

ivzez

V případě směnného provozu si budete muset návštěvy
u lékaře plánovat a uskutečňovat je mimo pracovní dobu.

Zaměstnanci jsou povinni vyšetření u lékaře absolvovat přednostně
mimo pracovní dobu, zaměstnavatel je uvolní pouze v případě, že to
nebylo možné, a jen na nezbytně nutnou dobu.

Ve směnném provoze si ale zaměstnanci mohou mimopracovní
záležitosti i lékaře vyřídit mimo pracovní dobu.