Shady

Kolik procent tetování se vám na lidech líbí?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

0%

Líbilo by se mi, kdyby nebylo na pořád. Nedokážu si představit, jak to bude vypadat, když jim bude třeba 80 a kůže bude povadlá. ☹ Pokud tetovaní, tak na místo, kde se dá vždy zakrýt. Někdy to může tvořit i překážku v práci. Ne každý zaměstnavatel je tolerantní.

Další odpovědi
Jikra

0%

Odpusťe mi ale já jsem v tomhle směru staromódní, takže nevím co by se mi na tom mělo líbit. Holt doba se mění, a dobře nám tak, ale já si vzpomínám, že ještě tak před 30–40 léty bylo tetování znakem, a to v naprosté většině, pro lidi co prošli kriminálem. Pravda, že po umělecké stránce tenkrát a dnes to nelze srovnávat.

www

0%

Tetování podle mne do dnešní, civilizované doby již nepatří a krásné lidské tělo spíše hyzdí.
Názor

redy

60%

Tetování je módní a právě vtýhle době.
Je na každým jak se rozhodne, mě se to líbí a některý sou fakt super
Už dávno neplatí že tetování maj jen aresťáci.

ahold

0%

iceT

20%

Jedna dvě kérky,pokud pro tetovaného mají smysl a jsou precizně udělané-proč ne.Sama jednu mám,mám tetování nad kotníkem.

Stingo

0%

Mně se tetování moc nelíbí a sama bych žádné nechtěla.

bolak

100%

mně se líběj takový ti cigánský tetování, jak maj vždycky u kořene palce vytetovanou černou jedničku, u kořene ukazováku dvojku, a takhle maj každej pěkně vočíslovanej, zřejmě aby věděli kolikátej prst je to v pořadí neboco

Beer4Real

100%

ke4n

0%

Poklička

0%

kia

0%

NelieM

20%

redy

Lidi proč ste tak negativní?

zzzzz

mi se líbí, ale ne na mě. Takže tvoje se mi určo líbí!!! 🙂

cochee

Nic za tím negativního nehledej, prostě se tetování většině těch, kteří zde hlasovali, nelíbí :) mi se nelíbí taky, ale já hlasovat nebudu, protože to je chatovací otázka. Není zde s čím poradit. Alespoň ale vidíš, že móda není zákon.