CTTON

Kolik procent světového majetku vlastní Židé?

Neni antisemiticka otazka pouze jde o zajimavost.

Nejlepší odpověď
annas

Nedá se zjistit, protože řada židovského majetku, která byla vyvlastněna nebyla vrácena.

"Mnoho zemí ještě nevrátilo židovský majetek ukradený nacisty, tvrdí studie

https://www.in­dependent.co.uk/new­s/world/europe/na­zi-germany-stolen-jewish-property-yet-return-shoah-immovable-property-restitution-study-world-jewish-restitution-organisation-a7698011.html

Zde jde o majetek příslušníků židovského ortodoxního hnutí

https://www.6sqft­.com/with-2-5-billion-in-brooklyn-real-estate-the-hasidic-community-is-a-formidable-gentrification-driver/

Další odpovědi
Schluker

Vzhledem k tomu, ze se u majetku neeviduje rasova ani etnicka prislusnost majitele, nelze poskytnout presnou odpoved. Nanejvys divoke odhady.

Hufnágl

Se mnou je nás docela dost, co vlastníme majetek světa.

Gonfaloniér

Ty rasisto.

zjentek

No tak ten světový majetek vlastní především ti, jejichž způsobem života je „syslit“ a nikde není psáno, že jde jen o Židy. I jinej „sysloň“ dokáže být patřičně hrdý na svůj hrabavý způsob života a nemusí být nutně Žid. To je třeba se narodit, no..

paul1

Nějak nechápu, k čemu by taková informace mohla být dobrá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.